Par Mums 2

AMRITA ŪDENS

palielina cilvēka spējas aizkavēt novecošanos, paaugstina enerģijas līmeni, kā arī palīdz organismam pretoties slimībām.

AMRITA palielina cilvēka organisma šūnu spēju uzņemt skābekli vairāk kā 200 reizes, un šis ūdens ir bagātināts ar augstākās kvalitātes imunitāti stiprinošām svarīgām minerālvielām un mikroelementiem - #cinks #selēns #magnijs #nātrijs #kalcijs #kālijs un #vitamīnsC !

Visas vielas ir ideālā proporcijā, nekas nav ne par daudz, ne par maz. “Amritai” ir augsts #pH  9+ līmenis, kas palīdz uzturēt organismā sārmainu vidi. Tā ir izšķiroši svarīga mūsu aizsardzībai pret patogēniem mikroorganismiem, kaitīgām baktērijām un vīrusiem, kuri vairojas tieši skābā vidē!

Latvijas zinātnieku komanda profesora Dmitrija Babarikina vadībā bija vajadzīgi vairāki gadi, lai izstrādātu ideālā ūdens formulu gan sastāva, gan garšas ziņā - Latvijā ražotu Jaunības ūdeni “Amrita”!

Latvijas Latvijas Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūta zinātnieku mērķis bija radīt ideālu, perfektu ūdeni, kas ir sabalansēts gan savā sastāvā – mikroelementu un minerālvielu proporcijās, gan ir sārmains un tīrs, proti, bez jebkādiem kaitīgu vielu piemaisījumiem. Ideāls ūdens ir tāds, kas nesatur neko, kas var negatīvi ietekmēt jūsu organismu, tā mineralizācijai jābūt nevainojami līdzsvarotai tā, lai ūdens būtu maksimāli labvēlīgs cilvēkiem.

Latvijas zinātnieki analizēja ūdeni no dažādiem Ziemeļeiropas reģioniem un secināja, ka ūdens krājumi Daugavas kreisā krasta dolomīta slāņa 153 metru dziļumā ir vieni no labākajiem.

Šī ūdens pH (ūdeņraža jonu koncentrācija) dabiskais līmenis jau sākotnēji ir 8,0, un tas nesatur kaitīgus piemaisījumus. Šis ūdens tiek izvadīts caur sudraba filtru, jo sudrabs nogalina vairāk nekā 600 patogēno mikroorganismu veidu!