JAUNĪBAS ŪDENS

pH NOZĪME

Viens no iemesliem, kāpēc novecojam, ir tas, ka mūsu ķermenis “skābst” – jo neveselīgāk mēs dzīvojam un neveselīgāku uzturu lietojam, jo zemāka ir ūdeņraža jonu koncentrācija mūsu asinīs jeb pH līmenis un līdz ar to arī zemāka mūsu ķermeņa šūnu spēja uzņemt skābekli. (Lasi Vairāk)

Vesela cilvēka asins pH līmenis ir 7,4. Tādi produkti kā gaļa, saldumi, alkohols, nikotīns, saldināti dzērieni un ka ja, ko regulāri lietojam uzturā, asins pH līmeni padara zemāku, bet mums pašiem liek izskatīties vecākiem, justies nogurušākiem un vairāk slimot.

Lai mēs spētu atjaunot organismā optimālo skābju un sārmu līdzsvaru, kas nepieciešams tā normālai funkcionēšanai, mums uzturā jālieto vairāk augļu un dārzeņu, vai arī jādzer sārmains ūdens, ūdens, kura pH līmenis pārsniedz 7,4. Šāds ūdens dabā sastopams ļoti reti. Pat vistīrākā avota ūdens vai daudzu un dažādu minerālūdeņu pH līmenis parasti nav augstāks par 5 vai 6.

pH UN SĀRMAINĪBA

Sārmainība ir mērījums, kas raksturo ūdens spēju neitralizēt skābes. Nosakot sārmainību, mēra dabisku ūdens sastāvdaļu – oglekļa dioksīda, bikarbonāta, karbonāta un hidroksīda jonu – klātbūtni. Parastā dzeramā ūdenī pH, bikarbonāti un karbonāti ir galvenie sārmainības veicinātāji.

pH un sārmainība ir divi dažādi mērāmi ūdens parametri.
 
Lai gan pH var būt ļoti augsts, bieži vien ūdenim bez minerālvielām ir niecīgas spējas kuņģī neitralizēt skābes, kas uzsāk bikarbonātu veidošanos asinsritē. Amrita Ūdens ir mineralizēts ūdens, kas neitralizē skābes kuņģī.
 
Sārmainība ir ūdens buferizācijas spējas raksturlielums – ūdens spēja pretoties pēkšņām pH izmaiņām. pH ir rādītājs, kas norāda, cik skābs vai bāzisks ir ūdens.

JAUNĪBAS ŪDENS AMRITA

AMRITA palielina cilvēka spējas aizkavēt novecošanos, kā arī palīdz organismam pretoties slimībām. Tikai viena pH iedaļa aiz 7,4 organisma desmitkāršo šūnu spēju uzņemt skābekli. AMRITA pH skaitlis ir 9+, un tas nozīmē, ka AMRITA palielina cilvēka organisma šūnu spēju uzņemt skābekli vairāk kā 200 reizes!  

Ūdenī AMRITA ir ne tikai augsts pH līmenis 9+, bet tas arī ir bagātināts ar cinku, selēnu, magniju, nātriju, kāliju un C Vitamīnu.

💧Cinks uzlabo mūsu imūnsistēmas efektivitāti un veicina auglību, selēns darbojas kā spēcīgs antioksidants un aizsargā pret oksidatīvo stresu.

💧Oksidatīvais stress ir jebkurš stress (ikdienas stress, slimības un citas mūsu dzīves negatīvas izpausmes, kuras skābina, jeb oksidē mūsu organismu).

💧Selēns mazina risku saslimt ar ļaundabīgiem audzējiem, jo tādi var rasties un attīstīties vienīgi skābā vidē - ja organisma pH līmenis ir zemāks par 7,4.

💧Magnijs regulē vielmaiņas procesu, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu;

💧Kālijs stiprina nervu sistēmu;

💧Nātrijs apgādā muskuļus ar enerģiju;

💧C Vitamīns darbojas kā spēcīgs antioksidants un kavē novecošanos.

Amrita Water formula tika izstrādāta Latvijas Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju Institūtā zinātnieka D.Babarikina vadībā: