Par Mums

 IESĀKUMĀ BIJA VĀRDS

Mūsu ūdeni sauc “AMRITA. Šis vārds no sanskrita tulkojams kā “nemirstības nektārs”. Sanskrits – pati senākā sakrālā valoda. Šajā valodā svarīga ir ne tikai vārda nozīme, bet arī tā fonētiskā vibrācija, kas iekļauj svētās enerģijas lādiņu, smalkāko no visiem primārajiem elementiem.

Ūdens ir informācijas nesējs. Šī neitrālā viela darbojas kā savienojuma posms, proti, tā saņem noteiktas vietas smalkās vibrācijas noteiktā laikā. Tādēļ ūdens tiek izmantots dažādu rituālu veikšanai: tas tiek svētīts un citādi bagātināts. Tomēr ir kāda svarīga detaļa: šī viela pastāvīgi maina savas īpašības. Ja jūs dotos uz tuvāko baznīcu un paņemtu no tās svētītu ūdeni, novietotu to lielveikala plauktos un tā apmeklētāji, piemēram, sāktu lamāties, šī ūdens struktūra tūlītēji mainītos. Tādējādi, ja pircējs tajā pašā lielveikalā dodas garām plauktiem, kuros ir izvietots ūdens, un lasa un atkārto vārdu “AMRITA”, produkta pozitīvais lādiņš tiek saglabāts un pat pieaug.

IDEĀLAIS ŪDENS

Mūsu mērķis bija radīt ideālu ūdeni.

Pilnībā tīra zelta atrašana dabā nav iespējama. Tas pats ir attiecināms uz ūdeni. Tas vienmēr satur piemaisījumus atkarībā no tā, kādām klintīm plūdis cauri, un attiecīgi – vai nu tajā ir pārmērīgs vai nepietiekams dažādu mikroelementu un minerālvielu saturs. Un, tā kā vide var būt piesārņota, tās var būt ne tikai labas un vēlamas vielas. Tādējādi ideāls ūdens nedrīkst saturēt neko, kas var negatīvi ietekmēt jūsu organismu. Tā mineralizācijai jābūt nevainojami līdzsvarotai tā, lai ūdens būtu maksimāli labvēlīgs cilvēkiem.

Ūdeni “AMRITA” divos gados izstrādāja Latvijas Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts profesora Dmitrija Babarikina vadībā.

Jebkurš kārtīgs ķīmiķis spēs šo ideālo ķīmisko sastāvu sagatavot laboratorijas apstākļos, bet mūsu “know-how” ir saistīts ar “AMRITA” garšas īpašībām un spēju rūpnieciski ražot lielu daudzumu produktu, nodrošinot augstas kvalitātes garantijas. Pamatvielas meklējumos institūts analizēja ūdeni no dažādiem Ziemeļeiropas reģioniem un secināja, ka ūdens krājumi Daugavas kreisā krasta dolomīta slāņa 153 metru dziļumā ir vieni no labākajiem. Šī ūdens pH līmenis sākotnēji ir 8,0 un tas nesatur kaitīgus piemaisījumus. Šis ūdens tiek izvadīts caur vairākiem filtriem, tostarp sudraba filtru (sudrabs nogalina vairāk nekā 600 mikroorganismu veidu), un tam tiek pievienotas minerālvielas un nepieciešamie visaugstākās farmaceitiskās kvalitātes mikroelementi. Maz ticams, ka atradīsiet šādu ideālu un līdzsvarotu sastāvu citā dabiskajā minerālūdenī!