SUPERFOODS

Spirulīna

Spirulīna ir aļģe, kurā ir 60% augu proteīnu, linoleīnskābe (GLS), beta karotīns, kas spirulīnā ir 10 reizes lielākā koncentrācijā nekā burkānos. Spirulīna ir lielisks augu valsts dzelzs un proteīna avots, satur lielu hlorofila daudzumu, kas stimulē jaunu šūnu un audu veidošanos. Spirulīnā ir liela vitamīnu daudzveidība.Pētījumi uzrāda, ka spirulīna var uzlabot izturību un palielināt muskuļu spēku.

Lietošana: līdz 10 tabletēm dienā

Brūnaļģe

Brūnaļģes sastāvā ir 23 minerāli – jods, kalcijs, dzelzs, kālijs, magnijs, mangāns, nātrijs un citi. Jods uz sauszemes iegūstams ļoti reti. Jodu saturošus produktus ieteicams iekļaut ēdienkartē pastāvīgi, jo šis mikroelements neuzkrājas organismā. Tā lietošana uzturā normalizē ķermeņa svaru, uzlabo gremošanas funkcijas un paātrina vielmaiņas procesus. Īpaši ieteicams cilvēkiem ar vairogdziedzera problēmām.

Lietošana: No 1 līdz 2 tabletēm dienā.

Hlorella

Hlorella ir aļģe, kas satur visvairāk hlorofila, kas ir pazīstams kā attīroša un detoksifikācijas uzturviela. Hlorella ir bagāta ar dzelzi, magniju, cinku, fosforu un kalciju, satur vitamīnus E, B1, B2, B3, B12 kā arī omega 3 taukskābi. Hlorella tiek uzskatīta par antioksidantu, kas palīdz ķermenim dabiski cīnīties pret vides piesārņojumu un izvadīt smagos metālus un toksīnus.

Lietošana: Līdz 10 tabletēm dienā.

Kurkumīns

Kurkumīns ir kurkuma saknes ekstrakts, kas palīdz efektīvi novērst visa veida artrītu, jebkura orgāna iekaisumu, gremošanas traucējumus, kairinātas zarnas sindromu, diareu un dizentēriju. Ļoti efektīvs pret ādas slimībām, tāpēc tiek lietots ādas stāvokļa uzlabošanai. Plaši pazīstams kā pārtikas piedeva jaunības atgūšanai. Dabas dāvana alerģijas slimniekiem, diabēta un Alcheimera slimības pacientiem, vēža profilaksei u.c. Jau daudzus gadsimtus tā dziednieciskas īpašības pazīst un izmanto Ajūrvēdas speciālisti.

Lietošana: Līdz 4 tabletēm dienā, uzdzerot ūdeni (īpaši ieteicams ar sārmainu ūdeni). Uzmanību! Nelietot, ja jums ir alerģija (paaugstināta jutība) pret kādu no sastāvdaļām.

Maka

Maka palielina enerģiju, samazina nogurumu un stresa negatīvo ietekmi. To lieto uzturā, lai atjaunotu enerģiju un palielinātu fizisko izturību. Maka palielina libido un veicina seksuālās spējas. Maka satur bagātīgu daudzumu ogļhidrātus un dzelzi. Dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību, samazina nogurumu un uzlabo vielmaiņu.

Lietošana: Līdz 4 tabletēm dienā.

Žeņšeņa sakne

Žeņšeņa sakne ir pasaulē senākais zināmais ārstniecības augs, kas arī šodien ir visplašāk pētīts un aprakstīts. Efektīvi palīdz uzlabot fizisko un garīgo veselību, ja organisms ir novājināts, papildina enerģijas krājumus gadalaiku maiņas vai studiju laikā, stiprina organisma pretestību nelabvēlīgajiem ārējās vides faktoriem. Žeņšeņa sakne tiek uzskatīts par augu ar visaugstāko  spēju uzlabot individuālo organisma aizsardzību pret stresu.

Lietošana: Līdz 3 tabletēm dienā, uzdzerot ūdeni (īpaši ieteicams ar sārmainu ūdeni). Brīdinājums: Sirds – asinsvadu slimību un/vai hipertensijas gadījumā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

 

SVARĪGI:

Atsevišķos gadījumos (grūtniecība, ar krūti barojošām māmiņām, specifiskas saslimšanas) par lietošanu un devām ieteicams konsultēties ar speciālistu.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

100% vegāns